RF Odası İmalatı ve Montajı

Yurtiçi ve yurtdışındaki Kapalı ve Açık MR cihazlarınız (0.5T, 1.0T, 1.5T 3.0T) için; yeni RF odası imalatı ve kurulumu, mevcut RF odasının sökülüp yeni yerine montajı, gerekli olabilecek tüm modifikasyon ve dekorasyonları şirketimizin deneyimli kadrosu tarafından yapılmaktadır.

Bakır RF Odası
MRI (Magnetic Rezonans Imaging) sistemlerinin görüntü ve hizmet kalitesi için ihtiyaçların başında RF ODASI gelir. Sistemlerin çalışma frekanslarındaki elektro magnetik parazitlerin engellenmesi, aktarılan görüntülerin netliği ve daha sağlıklı bir tedavi başlangıcı için başlıca gereksinimdir. Bizler geçmiş dönemlerden gelen bilgi birikimimiz, deneyimli personellerimiz ve yurt içi-yurt dışı tecrübelerimiz ile; tüm ürünlerimizde kaliteyi ve hızı ön planda tutarak RF Odalarımızı yurt içinde üreterek sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Bir RF Odasının imalatından başka konumlandırılacağı mekân ve çevre koşulları ön incelemeyle tespit edilip; gerek zemin, gerekse uygulamayı etkileyecek tüm detaylar araştırılıp ilgili tüm uygulama seçenekleri ile projeleri hazırlanır. Tüm bu hazırlıklar siz değerli müşterilerimiz ile koordineli bir çalışmanın başlangıcını oluşturur.

Sistem odaları; sistem ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiş kapı, geniş görüş açıklığı (pencere),uygun havalandırma kanalları ve elektriksel izolasyonları, acil emiş fanı, quench bacası uygulamaları, iç ve dış dekorasyon seçenekleri dikkate alınarak montajı yapılır.

RF Odaları montajı tamamlandıktan sonra, standartlarına göre ölçümleri yapılarak oda performansı bir rapor olarak teslim edilir.

Uzun yıllar iyi performans sergileyen ithal bakır ürünler.

Her alana özel uygun olarak tasarlanmış demonte panellerle hazırlanmış odalar.

RF pencereleri; uygulama alanlarına göre farklı boyutlarda çekim odasının, kullanıcılar tarafından rahatça gözlemleyebilme imkanı sağlar.

Kapı; Uygulama alanlarına göre farklı yönlerde ve farklı boyutlarda en iyi RF engelleyici düzeni ve açıklığı sağlar.