Hakkımızda

GE Healthcare Turkey firmasında MR ve CT sistemlerinde 16 yıl saha mühendisliği, Uzaktan Erişim Liderliği RSL (Remote Service Leader), Modalite Liderliği (Modality Leader), Cihaz Satış Müdürlüğü (Account Manager) ve Servis Satış Müdürlüğü (Services Sales Manager) yapmış, bir grup mühendisin kurduğu 2009 yılından beri Türkiye başta olmak üzere Orta Asya, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu bölgelerinde MR (Manyetik Rezonans), CT (Bilgisayarlı Tomografi), PET/CT (Pozitron Emisyon Bilgisayarlı Tomografi), Work Station (İş İstasyonu) ve X-Ray Sistemleri olmak üzere gün geçtikçe artan marka ve modeldeki radyoloji ekipmanlarının bakım-onarım, yedek parça temini, X-ray tüpü temini, demontaj-montaj, magnetler için coldhead, RF kafesi,  kompresör ve sıvı-gaz helyum temini, 2.el cihaz alım-satım ve danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.

Şirketimize 4G ismini başta:

  • GEmarka tüm sistemlerde,
  • Güvenli servisi,
  • Garantili yedek parçaları ve verimliliğinize katkımızla,
  • Geleceğinizi simgelemesi için verdik.

Yurtiçi ve yurtdışındaki MR cihazlarınız için yeni RF odası imalatı ve kurulumu , mevcut RF odasının sökülüp yeni yerine montajı yapılmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan deneyimli kadrosu ile; Hitachi, Siemens, Philips Radyoloji cihazlarına da hizmet vermeye başlamıştır. Firmamız DUNLEE Division of Philips Medical Systems ‘in yetkili Türkiye Distribütörüdür. 2012 yılında DUNLEE tarafından, Türkiye’de en çok tüp satma başarısı gösteren 3rd Party firması seçilmiştir.

Firmamız hizmet verdiği modalite, marka ve model skalasını genişlettikçe, radyoloji ve radyoterapi alanlarında cihaz/yedek parça satın alma/kiralama/satış ve servis hizmetlerini bir araya getiren bir portal eksikliğini hissetmiş ve bu nedenle sağlık sektörüne fayda sağlaması için bu siteyi aktive etmiştir.