HİZMETLERİMİZ

GENERAL ELECTRIC SYSTEMS

SIEMENS SYSTEMS

PHILIPS SYSTEMS

HITACHI SYSTEMS

HAKKIMIZDA

4G
İleri
Teknoloji
Medikal

4G İleri Teknoloji Medikal; GE Healthcare Turkey firmasında MR ve CT sistemlerinde 16 yıl saha mühendisliği, Uzaktan Erişim Liderliği RSL (Remote Service Leader), Modalite Liderliği (Modality Leader), Cihaz Satış Müdürlüğü (Account Manager) ve Servis Satış Müdürlüğü (Services Sales Manager) yapmış, bir grup mühendisin kurduğu 2009 yılından beri Türkiye başta olmak üzere Orta Asya, Avrupa, Afrika ve Ortadoğu bölgelerinde MR (Manyetik Rezonans), CT (Bilgisayarlı Tomografi), PET/CT (Pozitron Emisyon Bilgisayarlı Tomografi), Work Station (İş İstasyonu) ve X-Ray Sistemleri olmak üzere gün geçtikçe artan marka ve modeldeki radyoloji ekipmanlarının bakım-onarım, yedek parça temini, X-ray tüpü temini, demontaj-montaj, magnetler için coldhead, RF kafesi, kompresör ve sıvı-gaz helyum temini, 2.el cihaz alım-satım ve danışmanlık alanlarında hizmet vermektedir.
Vizyonumuz; Sektöründe öncü, servis kalitesinde lider ,Türkiye'de marka olmayı hedefliyoruz. GE marka sistemleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Servisi hiç dert etmeyin, biz varız.
Misyonumuz; Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyerek, sektörde dışa bağımlılığı azaltıp kaliteli bir servis sunmaktır.

İLETİŞİM